PegazGdynia

Zdecydowałaś/eś zostać Noobem?
Zostaw podanie w tym dziale. Wzór w środku.
PegazGdynia

PegazGdynia

Post autor: PegazGdynia » wt paź 06, 2020 8:27 pm

I. - Pytania podstawowe

1. Postacie na The Maelstrom (Nick, klasa, lvl, link do armory, link WoW Progress main):
PegazGdynia - klasa hunter - level 4 :D - progres BFA - 0.
2. W jakich gildiach i na jakich serwerach byłeś do tej pory?
Grałem do Wotlk na serverze Xavius.
3. Dlaczego opuściłeś swoją poprzednią gildie ?
Było to za czasów WOTLK.... czyli dawno temu.
4. Jak oceniasz swoje doświadczenie w WoW?
To nie jest mój powrót do wowa. Gram obecnie tyle że w wow classic. Zawsze grając w wowa, porządnie przygotowywałem się do raidów. Jestem dobrym raiderem. Problem jedynie że moje doświadczenie raidowania skończyło się na Wrath of the lich king.
-Co zabiłes w PVE:
Lich king w WOTLK, C'thun w AQ40 w classic.
-Co zdobyłes w PVP:
Przegrałem turniej o złote kalesony.
5. Kiedy grasz?
W każdy dzień tygodnia. Nie ma zasady.
6. Skąd się o nas dowiedziałeś?
Samael Channel News.
7. Znasz kogoś od nas z gildi? (podaj nick)
Nikogo nie znam.
8. Czego oczekujesz od gildi? (Całym zdaniem)
Mam nadzieję, że znajdę graczy, którzy tak jak ja, będą chcieli polatać po świecie i znów grać tak jakby to była przygoda po Azeroth, a nie gonitwa by skrócić raid o 3 minuty co tydzień...
9. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąc? (Całym zdaniem)
Zawieje świeżością nooba jak dołączę ;)))

II. - Pytania otwarte (te mniej decydujące)

1. Co sprawiło, ze chcesz być w "Noobs from Proland"?

Nie byłem zainteresowany BFA do póki nie zacząłem oglądać Samaela. Tak się zainteresowałem jego twórczością że codziennie leci po parę odcinków. Wynika to przede wszystkim z faktu że zdałem sobie sprawę że moja wcześniejsza nie chęć do aktualnego contentu wowa wynika z braku wiedzy! Grając wcześniej w wowa, raidowałem nie mając bladego pojęcia o co chodzi z Old godami czy jakimiś smokami. Co tydzień był raid i byłem tak zajęty przygotowaniem się na raid i gonieniem za ekwipunkiem że nie było czasu na to by dowiedzieć się po co ja to faktycznie robię... Chcę teraz na nowo poznać grę i to co oferuje blizzard. Jest z wami Samael, więc mam też nadzieję że znajdą się tutaj inni gracze którzy tak jak ja nie koniecznie będą nastawieni na raidowanie, i gonieniem za błyszczącymi klejnotami w zbroi, a bardziej na wspólne granie i odkrywanie ciekawostek ze świata Azeroth.

5. Pytanie zasadnicze, jaki jest twój stosunek do gnomów?
A tam przebiegłe pupilki ;)

6. Dlaczego grasz w WoWa? Jest tyle innych świetnych MMORPGów.
Próbowałem, wszystkie inne fabuły są dla mnie jakieś dziecinne. Sam się zastanawiam czemu tak jest. Wow przecież też jest dziecinny. Na warcrafcie sie wychowałem i żadna gra nie wzbudza we mnie takich emocji jak wow. Oprawa muzyczna, historia, dla mnie jest to nie do zastąpienia.

III. - Pytania zamknięte (te bardziej decydujące) - zaznacz odpowiedź

Czy posiadasz własne konto WoWa
- tak
- nie, dzielę konto z...

Co sprawia tobie największą przyjemność:
- zabijanie keków - Na WORLD PVP!
- wipy na nowych rajdach
- achievementy
- zabijanie czasu

Co zamierzasz robić w Noobsach?
- mam zamiar regularnie rajdować
- mam zamiar skupić się na pvp
- nie mam ciśnienia

- O sobie -
mechanik okrętowy, pływam na statkach przewożących gaz po całym świecie.

Imię:
Piotr
Skąd jesteś:
Gdynia
Hobby:
MEMY :D
Geneza twojego nicku:
Pegaz - jakoś przez sentyment do Herosów 3. A przez serial dom z papieru spodobała mi się idea nicku przez miasto więc dodaję do swojego nicku miejsce zamieszkania ;)

PS. Czemu aplikujesz teraz na tak niskim poziomie?

Nie znam waszego servera, nie wiem ile jest Polsko języcznych gildii. Zainspirowany na wasz serwer jestem wyłącznie przez Samaela, chcę grać w BFA z ludzmi-polakami, dlatego na tak wczesnym etapie zacząłem od podania a nie od levelowania. Jeżeli się by okazało że nie pasuję w wasze szeregi, wolę ruszyć na Burning legion, gdzie wiem że Polaków będzie więcej.

Ishar

Re: PegazGdynia

Post autor: Ishar » czw paź 08, 2020 2:22 pm

Dziękuje za podanie. Odezwij się do mnie, Qmana lub Ebrega w grze.

Ps. Można mnie złapać koło 20.00

ODPOWIEDZ