Regulamin PVE

Regulamin. Coś o nas. Discord.
Garść tematów obowiązkowych.
Ishar
Posty: 125
Rejestracja: wt lut 13, 2018 6:16 pm

Regulamin PVE

Post autor: Ishar » pt mar 02, 2018 3:22 pm

REGULAMIN PVE

Wśród osób grających w gildii PvE wyróżniamy 3 rangi podstawowe:

- Raider Noob
- Casual Noob
- Trial NoobRaidujemy w stałych grupach Raidowych. Oficerowie prowadzący grupy raidowe decydują o ich składzie. Sposób doboru raidu leży w gestii oficera prowadzącego. Nadal obowiązuje rozróżnienie na raidy Grup Raidowych, Raidy Casualowe oraz stare Raidy. W zapisach kalendarzu będzie to wpisywane. (Oznaczenie Nickiem leadera Raidu w przypadku grup raidowych i wyraźnym dopiskiem raid Casualowy, jeśli ma on charakter grupy otwartej)
W raidzie grup stałych biorą udział osoby o statusie Raidera, a w razie konieczności Casuale i Trial Nooby, którzy mogą się na taki raid dopisać. (pierwszenstwo slota mają osoby wchodzące w skład grupy o statusie Raider) W chwili obecnej mamy dwa stałe składy Raidowe , oraz skład casulowy. (skład Progressowy Mythic został zawieszony do nowego dodatku) Na forum znajdziesz działy każdej z grup raidowych, możesz uzyskać tam informacje na temat grupy.

-Grupa Thorstaina (HC/Mythic) Środa/Czwartek 20.00-23.00
-Grupa Ruthlessa (HC) Środa/Niedziela 20.00-23.00
-Casualowy Raid Ishara (Normal) Sobota 20.00-23.00

Status Raidera przyznawany jest przez oficera grupy w oparciu o:
• dobrą znajomość klasy
• wystarczający (a nie najlepszy dla danej klasy) gear


Osoby które chcą zostać Raiderem i dołączyć do stałej grupy raidowej zgłaszają chęć raidowania do oficera prowadzącego daną grupe. Jeśli leader grupy ma wolny spot raidowy w swoim składzie i kandydat spełni oczekiwania prowadzącego grupe nadaje mu range Raider Nooba.
W tygodniu są organizowane raidy casualowe, organizowane najczęsciej w inne dni niż raidy progressowe i oznaczone jako Raidy Casualowe. Organizowane są one przez oficerów w celu dosprzęcenia ludzi oraz dania okazji do raidowania osobom, które nie mogą raidować regularnie w stałych składach. Charakter takiej grupy jest otwarty, nie faworyzujemy żadnej rangi. Jeśli zaczynasz gre i nie masz doświadczenia raidowego zgłoś sie do Ishara, z czasem jeśli nabierzesz doświadczenia przejdziesz do stałej grupy raidowej.


Ranga Raidera nie jest dana na zawsze. Oficer może zadecydować o zmianie rangi na Casual Noob w przypadku jeśli dana osoba nie sprosta wymaganiom raidów. (duża ilość błędów/zbyt mało czasu na raidowanie/duże ilości dc czy notoryczne spóźnienia). Weryfikacja rang będzie się odbywała regularnie.
Ranga Największy Noob/Oficer/Bankier traktowane są na równi ze statusem Raidera (mają takie same prawa raidowe). Oni też odpowiadają za organizowanie Raidów.

Uwaga! Członkowie Grup Raidowych i uczestnicy raidów Casualowych zobowiązani są znać taktyki na raid, a także posiadać pełen ekwipunek w zakresie flaska, jedzenia i potiona, oraz sprawny komunikator głosowy Discord (dane serwera w guild info i na forum).

Poza raidami Aktualnego contentu, organizujemy liczne eventy PVE (np. stare raidy po mounty lub Achievementy) Mają one charakter otwarty i do większości z nich nie potrzeba żadnych dodatkowych wymagań, poza sprawnym komunikatorem głosowym Discord. Są one wpisywane w kalendarz gildii i jeśli chcecie w nich uczestniczyć wystarczy zapis w kalendarzu. O dostępności slotów w przypadku ograniczonych miejsc w grupie decyduje osoba prowadząca event.

Zasady Podziału Lootu na raidach.

W przypadku casuala albo starego raidu obowiazuje zwykly roll.
Raidy ostatniego contentu czyli Legionu, System podziału lootu jest ustalony przez Oficera prowadzącego grupe Raidową.
Każdy skład ma własny sytem rozdawania lootu. Loot Counsil, decyzja oficera, lub zwykły roll/personal. Oficer kierujący Raidem ma obowiązek poinformować grupe o zasadach podziału itemów.

Pozdr.

Ishar GM Największy Noob

ODPOWIEDZ