Regulamin Gildii

Regulamin. Coś o nas. Discord.
Garść tematów obowiązkowych.
Ishar
Posty: 125
Rejestracja: wt lut 13, 2018 6:16 pm

Regulamin Gildii

Post autor: Ishar » pt mar 02, 2018 3:29 pm

REGULAMIN NOOBÓW


1. Wymagamy znajomości języka polskiego. Jesteśmy polską gildią, piszemy i mówimy po polsku.
2. Minimalny wiek to 18 lat. W wyjątkowych przypadkach możliwe jest przyjęcie od 16 roku życia, jednak taka osoba musi liczyć się z dłuższym niż normalnie okresem próbnym w randze Trial Nooba.
3. Każdy gra jak chce, w tempie jakim chce i robi co chce. (Z jednym zastrzeżeniem - nie szkodzi innym) Nie ma przymusu do czegokolwiek. Nie jesteśmy gildią czysto progressową, nie chodzimy do drugiej pracy w WoW. Gramy for fun, co oczywiście nie znaczy, że nie mamy zamiaru wyczyścić całego contentu pve.
4. Nieobecność powyżej 12 miesięcy bez uprzedniego zgłoszenia na forum grozi usunięciem z gildii w ramach okresowych porządków. (jesli postać została usunieta możesz napisać o reinv bez podania)
5. Obecność altów w gildii jest dozwolona. Natomiast nie akceptujemy posiadania głównej postaci (maina) w innej gildii. Nie jesteśmy przechowalnią i szkółką dla altów. To samo dotyczy sytuacji kiedy Raidujesz w innej gildii. Jeśli jesteś w noobach raiduj z nami. Bez zgody oficerów raidowanie z inną gildią (nie dotyczy pugu) grozi usunięciem z gildii.
6. Rejestracja na forum jest obowiązkowa. Zarejestruj się nickiem swojego maina z gry. W swoim profilu wpisz nicki swoich postaci. Podobnie na naszym komunikatorze Discord masz używać nicku maina w grze.
7. Kultura osobista obowiązuje. Zachowania przekraczające ogólne poczucie przyzwoitości nie będą tolerowane. Przekleństwa (także ukryte serią dziwnych znaków) i obrażanie innych na chacie gildii grożą rangą karną MUTE.
8. Wymagamy posiadania własnego konta. Dopuszczalne jest jedynie dzielenie konta przez żony, siostry, córki i kochanki - wtedy przymykamy oko ;)
9. Zalecamy zainstalowanie komunikatorów głosowych (Discord) i podstawowych addonów raidowych (np Deedly Boss Mod).
10. W ramach gildii mamy pvp nooby i raider nooby - jeżeli chcesz do nich dołączyć wymagamy odpowiedniego sprzętu, enchantów i przygotowania. W ramach tych grup obowiązuje również większa dyscyplina. (patrz regulamin PVE lub PVP)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kopia regulaminu ze starego forum, napisany przez Thaghatala (w 2009 roku), edytowany przez Ishara

ODPOWIEDZ