Regulamin PVP

Regulamin. Coś o nas. Discord.
Garść tematów obowiązkowych.
Ishar
Posty: 127
Rejestracja: wt lut 13, 2018 6:16 pm

Regulamin PVP

Post autor: Ishar » pt mar 02, 2018 3:07 pm

REGULAMIN I ZASADY RBG

§ 1. Osoba przychodząca na Rated Battelground (RBG) musi posiadać gear min 910ilvl, oraz odblokowane talenty pvp w poziomie niezbędnym dla danej klasy. (najlepiej odblokowane wszystkie)
§ 2. Każda osoba przychodząc na RBG musi posiadać komunikator Discord ( bez komunikacji głosowej po prostu nie ma szans na wygranie RBG) wszelkie informacje jak go skonfigurować, czyli hasła itd. sa w zakładce info guild w grze
§ 3. Każda osoba musi posiadać macro na ASSIST, które wygląda tak ( /assist *imie gracza* ) Gracz ten będzie wydawał komendę ‘’assist’’, czyli wyznaczał target dla grupy w ten sposób szybko ubijamy przeciwników jednego po drugim
§ 4. Wymagany jest addon BATTLEGROUND TARGETS ( do ściągnięcia z Twitcha). Proszę zapoznać się z tym addonem jest on bardzo pomocny!
§ 5. Osoby chętne na RBG muszą pojawić się online przynajmniej 10 minut przed czasem, jeśli z jakiegokolwiek powodu nie możesz pojawić się na RBG a zapisałeś się na niego postaraj się poinformować kogoś o swojej nieobecności. W razie zapisywania się na RBG i notoryczne nie pojawianie się na nim o odpowiednim czasie osoba taka będzie upomniana a następnie wykluczana z grupy RBG.
§ 6. Skład na RBG dobierany jest w zależności od zapotrzebowania, a nie od daty zapisu, możliwe sa rotacje w czasie RBG, jednakże rotacja graczy może nastąpić nie wcześniej niż po dwóch RBG.
§ 7. Rajd Leader ( RL) ma zawsze racje nie ma od tego odstępstwa, robimy to, co nam każe czy ci się to podoba czy nie :P ( jeśli każe ci skoczyć z LM na Arathi Basin to skaczesz Lol :P ). Jakiekolwiek uwagi, co do taktyki oraz błędów osób itd. Omawiamy po RBG na forum albo discord a nie w czasie RBG, bo zacznie się robić chaos w czasie bitwy
§ 8. Od wszystkich osób na RBG oczekuje się pełnego zaangażowania i dyscypliny, zazwyczaj odbywają się 3-4 bitwy w czasie jednego spotkania, co zajmuje od 2 do 3 godzin proszę wziasc to pod uwagę, jeśli chcesz iść na RBG. Termin RBG zapisujemy w kalendarzu, chętni zapisują się na wskazany dzień.
§ 9. Jakakolwiek osoba nieakceptująca warunków tego regulaminu i zasad RBG nie będzie zabierana na RBG


Regulamin i Zasady RBG zostały zaakceptowane przez Ishar-a ( GM ) oraz Korniewicz-a ( PVP oficera )

/regulamin napisany przez Emesha - dzięki

Aktualizacja Marzec 2018 PS. Obecnie zapisujemy jedynie Random BG i Areny. Skład rated jest zawieszony do nowego patcha. Zostanie reaktywowany wraz z nowym dodatkiem.

ODPOWIEDZ